Merhaba

HEMEN OKEY OYNAYIN!

Seviyeli ve kaliteli bir ortama sahip okey salonları.


101 Oyna

Sevgili Okey oyunu severler sizlerin yoğun istekleri üzerine 101 okey projesini başlatmış bulunmaktayız. OkeySeli’nde çok yakında okey 101 oyunu aktif edilecektir. Düz okeyden farklı olan 101 okey çok yakında sevenlerinin hizmetine açılacak.

101 oyunu ile düz okey arasında çeşitli farklılıklar mevcut, bu değişiklikleri sizlere bir sonraki makalemizde açıklamak üzere geçiyorum. Yüzbir okey adını oyundaki taşların rakamsal toplamından almaktadır. Okey yüzbir oyununu öğrendikten sonra sizlerde çok seveceksiniz. Oyunu bilmiyorum diye korkmanıza gerek yok sizlere en detaylı şekilde oyun aktif ediltikten sonra anlatımı yapılacak.

OkeySeli 101 okey salonları bu projeyi Tutku ile birlikte ortak bir çalışmada yürütmektedir. Şu anda hali ahzırda Düz okey ve Tavla oyunları test aşamasında aktif edilmiştir. Oyunlarımızın beta sürümünü test etmek için burdan ulaşabilirsiniz:

Düz okey ve Tavla oyunlarımızın test sürümünde de göreceğiniz gibi Yüzbir okeyde de Facebook kullanıcı bilgilerinizle erişim sağlayabileceksiniz. Facebook ile giriş yap butonunu kullanarak saniyeler içinde üyelik işlemleriyle uğraşmadan oyunlarımıza giriş yapabileceksiniz. Hertürlü kolaylığı düşündüğümüz oyunlarda avatarınız, oyun krediniz, yazı renginiz, nick renginiz, özel konuşmalar, davetler ve benzeri bir çok özellikle birlikte yep yeni bir oyun sistemi ile tanışacaksınız.

Okey Yüzbir oynamak isteyen kullanıcılarımız bahsettiğimiz yeni oyun sisteminde oyunlar arası geçiş yaparken giriş çıkış yapmadan hızlı bir şekilde oyunlar arası geçiş yapabilecek. Bu özellik ile düz okeyden sıkıldığınızda 101 okey oynayabilirsiniz buda olmadı tavlaya geçiş yaparak zaman geçirebilirsiniz. Tabiri caizse üçü bir arada oyun keyfini yaşayacaksınız. Ayrıca 7/24 online radyomuz ŞansFM’de sizlere eşlik ederek oyunları daha eğlenceli hale getirecek.

okey 101

okey 101

 

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

*