İki yada üç kişiyle okey oynamak

İki yada üç kişilik okey nasıl oynanır

Merhaba okeyseli.com Ailesi; OKEY sitemizin bildiğiniz gibi 2 yada 3 kişilik okey oyunu da oynanabiliyor. Ama yeni aramıza katılan kullanıcılar için ufak bir anlatım yapmak istedim buradan. Bir çok okey sitesine girdiğiniz zaman 4 kişiyi mecburen beklemek zorunda kalıyorsunuz, Bazı siteler bu beklemeyi sonlandırmak için oyun içerisinde bot kullanmayı tercih etmiş. Ama şahsen ben bir okey masasında asla bot bir oyuncu istemem bana ciddi bir rahatsızlık verir.
Bu yüzden okeyseli.com sitesinde hiç bir şekilde bot oyuncu barındırmıyoruz. Okey oyunumuzu da 2 kişilik ve 3 kişilik oynamaya el verişli bir hale getirdik, 4 kişi beklemek istemeyen oyuncularımız hemen okey oyna menüsüne tıklayarak okey oyunu başlatabilir.

2 kişilik okey oyunu

oynama özelliğini koymamızın sebebi çok samimi olduğunuz arkadaşlarınızla rahat bir şekilde sohbet edebilmeniz içindir.

Tek kişilik okey

oynama özelliğimiz aktif edilmiştir.  Bu özelliği aktif etme sebebimiz yeni okey oyuncular içindir bazı zaman 4 kişi karşısında okey oyunu oynarken ne yapacaklarını nasıl oynayacaklarını bilmiyorlar. Bu yüzden okey oyunu öğrenme süreci uzamış oluyor. Ama tek kişi okey oynama özelliğini kullandığınız zaman okey oyunu en kısa zamanda öğrenmiş oluyorsunuz.
Okeyseli.com Ailesi olarak boş şanslar iyi eğlenceler dileriz.

İlgili Kelimeler:

10 Mayıs 2016 tarihinde Genel kategorisinde Okeyseli.com tarafından yazıldı

YORUM ZAMANI

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.