Merhaba

HEMEN OKEY OYNAYIN!

Seviyeli ve kaliteli bir ortama sahip okey salonları.

Sevgili Okey oyunu severler sizlerin yoğun istekleri üzerine 101 okey projesini başlatmış bulunmaktayız. OkeySeli’nde çok yakında okey 101 oyunu aktif edilecektir. Düz okeyden farklı olan 101 okey çok yakında sevenlerinin hizmetine açılacak.

101 oyunu ile düz okey arasında çeşitli farklılıklar mevcut, bu değişiklikleri sizlere bir sonraki makalemizde açıklamak üzere geçiyorum. Yüzbir okey adını oyundaki taşların rakamsal toplamından almaktadır. Okey yüzbir oyununu öğrendikten sonra sizlerde çok seveceksiniz. Oyunu bilmiyorum diye korkmanıza gerek yok sizlere en detaylı şekilde oyun aktif ediltikten sonra anlatımı yapılacak.

OkeySeli 101 okey salonları bu projeyi Tutku ile birlikte ortak bir çalışmada yürütmektedir. Şu anda hali ahzırda Düz okey ve Tavla oyunları test aşamasında aktif edilmiştir. Oyunlarımızın beta sürümünü test etmek için burdan ulaşabilirsiniz:

Düz okey ve Tavla oyunlarımızın test sürümünde de göreceğiniz gibi Yüzbir okeyde de Facebook kullanıcı bilgilerinizle erişim sağlayabileceksiniz. Facebook ile giriş yap butonunu kullanarak saniyeler içinde üyelik işlemleriyle uğraşmadan oyunlarımıza giriş yapabileceksiniz. Hertürlü kolaylığı düşündüğümüz oyunlarda avatarınız, oyun krediniz, yazı renginiz, nick renginiz, özel konuşmalar, davetler ve benzeri bir çok özellikle birlikte yep yeni bir oyun sistemi ile tanışacaksınız.

Okey Yüzbir oynamak isteyen kullanıcılarımız bahsettiğimiz yeni oyun sisteminde oyunlar arası geçiş yaparken giriş çıkış yapmadan hızlı bir şekilde oyunlar arası geçiş yapabilecek. Bu özellik ile düz okeyden sıkıldığınızda 101 okey oynayabilirsiniz buda olmadı tavlaya geçiş yaparak zaman geçirebilirsiniz. Tabiri caizse üçü bir arada oyun keyfini yaşayacaksınız. Ayrıca 7/24 online radyomuz ŞansFM’de sizlere eşlik ederek oyunları daha eğlenceli hale getirecek.

okey 101

okey 101

 

Etiketler: ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

*

Benzer yazılar

İki yada üç kişiyle okey oynamak İki yada üç kişiyle okey oynamak

İki yada üç kişilik okey nasıl oynanır Merhaba okeyseli.com Ailesi; OKEY sitemizin bildiğiniz gibi 2 yada 3 kişilik okey oyunu...

DEVAMI
Eşli okey Eşli okey

Bir çoğunuzun bildiği ama yeni başlayanların bilmediği bir yöndür eşli okey, Bana göre düz okeyden daha iyi eğlenceli bir...

DEVAMI
Okeyseli ailesi olarak teşekkür ederiz. Okeyseli ailesi olarak teşekkür ederiz.

Klasik olarak her gün akşam yada gündüzleri buluştuğumuz bir nokta oldu okeyseli.com da, Bir çok arkadaş edindik, Bir çok...

DEVAMI