Okey oyna bilgisayara karşı

20 Tem 2013 \ Kategori: Genel okey oyna

Sevgili OkeySeli kullanıcıları bu makalemizde sizlere ” Okey oyna bilgisayara karşı ” terimini açıklayacağız.

Okey oyunu en az 2 en fazla 4 kişi ile oynanmaktadır, fakat bu sayılar tutturulamadığında robot oyuncular ile oyun oynanabiliyor. Okey oynamak iki şekilde mümkündür birincisi Online olarak okey oynamak, ikincisi Offline olarak okey oynamak. Oyunu online oynarken oynanılan sistemlere bağlı olarak oyun için yeterli sayıda oyuncu olmadığında robot oyuncular devreye girmektedir.

Oyunu offline olarak oynamak yani internete bağlı olmadan bilgisayar tabanlı yazılım veya programlarla oynandığında ise robot oyuncular yerine bilgisayar devreye girmektedir böylece bilgisayara karşı okey oynanmış olmaktadır.

Okey severler başta google olmak üzere, yandex, bing ve benzeri aram motorlarına okey oyna bilgisayara karşı yazarak arama yapmaktadırlar.

hemen okey oyna Okey oyna bilgisayara karşı

 

 

 
 

"Okey oyna bilgisayara karşı" yazısı için 2 yorum yapılmış.

  1. emre bozkuş dedi:

    okeyi çok seviyorum hemen simdi oynamak ıstiyorum

  2. bilgisayara karşı okey dedi:

    Ya ben her zaman derya diye bir program indirdim abuk subuk bir okey, çok basit bilgisayara karşı okey oynuyorsun buda insana doğal olarak zevk vermiyor. Bir gün bir arkadaşımın yanına gezmeye gitmiş dim. orada online okey oyununla tanıştım ne bileyim ben yeni internet bağlantım eve, Ama arkadaşıma hep bilgisayarla okey oyunu oynamaktan sıkıldımı söyledim. oda hemen okeyseli.com dan bana bir kullanıcı adı kaydetti o gün bugün okeyselinde takılmaya devam ediyoruz. :) buradan admin arkadaşlara teşekkür ederim böyle güzel bir ortam yaptıkları için.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 

Copyright © 2014 - OkeySeli - Her Hakkı Saklıdır.