Merhaba

HEMEN OKEY OYNAYIN!

Seviyeli ve kaliteli bir ortama sahip okey salonları.

Okey oynamak için sebepler

Sanal alemin en büyük okey sitesinin değerli misafirleri , hepinize selamlar saygılar . Okey oyunu oynanış kolaylığı ve başkalarına bağımlı olmadan oynanabilme özelliği ile tercih edilen oyunların başında geliyor . Başkalarına bağımlı olmadan derken neyi kasdettik . Bu oyun illaki 4 kişiyle oynanacak diye bir kural yoktur . 2 yada 3 kişi olsanızda rahatlıkla oynanabilir . Ama tek başınıza oynayamazsınız . Oyun mantığınıza uygun olan şekile göre oynamak , sizin oyundan zevk almanızı sağlar . Okey oyunu 4 kişi ile oynandığında kanaatimce daha eğlenceli olur . Ama dördüncü hatta üçüncü kişiyi beklemekten sıkılıyorsanız , iki kişi ile bu oyunu pekala oynayabilirsiniz .

Okey oyununu gerçekten seven bir insan bu oyunla ilgili bahaneler bulmaz ve en iyi şekilde eğlenmenin yollarına bakar . İnternetten okey oynamak , yüzyüze oynanmadığı için insanlarda farklı bir rahatlık sağlar . Değişik insanlarla oynamak , sohbet etmek güzeldir . Belki yarın o kişileri hatırlamayacaksınız bile . Bunun içinde oyun esnasında sırlarınızı paylaşarak içinizi rahatlatabilir , biz nebze olsun sizi dertlerinizden alıkoyabilir . Yüzlerce insan tanıyabilir ve herkesten alacağınız ufak bilgi yada kelime bilgi dağarcığınızı geliştirir . Hayata bakış açınız değişir . Neşeli , geveze , enerjik , heyecanlı , durağan , üzgün , asabi , küstah … her türden insan profiline şahit olarak kendinizi analiz edebilirsiniz . Herkes kendini kusursuz görebilir ama gerçekten öylemiyiz . Diğer insanların davranışlarına bakarak kendimizle kıyaslama yaparsak , bizde nasıl bir durum içinde olduğumuzu görebiliriz .

Biz sadece oyun sitesi değiliz . Biz okeyi sadece bir oyun olarak görmüyoruz . İnsanların tanışması dayanışması paylaşması gibi güzel hasletleri hep beraber yaşayabileceğimiz bir ortam oluşturuyoruz . Farkımız bu olsa gerek .

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

*