Okey oynamak istiyorum

Türkiye de İnternet kullanıcısının artmasıyla birlikte bir çok kişi okey oynamak istiyorum terimi çok kullanmaya başladılar. Eskiden bir okey oyunu oynamak için evinize gelen misafirin 4 kişi olması lazımdı yada mahallenizin kahvesine erkenden gidip güzel bir masayı kapmanız gerekliydi. Ama okeyseli.com da erkenden yada sırada beklemenize gerek yok Günün 7/24 online okey oyunu oynayabilirsiniz.

Eğer sen ve arkadaşların akşamları yada boş zamanlarınız da okey oynamak istiyorsanız okeyseli.com okey salonlarında arkadaşlarınızla buluşa bilirsiniz. Ama benim hiç arkadaşım yok o zaman okey oyunu oynamayacağım diye bir düşünceye asla kapılmayınız. Salonlarda yeni yüzler tanıyabilirsiniz yada ben kimseyle muhattap olmam okey oyunu bakarım diyorsanız o zaman salonlarda hazır açılmış okey masalarına oturabilirsiniz.

Facebook okey oynamak istiyorum

Facebook yada sosyal paylaşım sitelerinde okey oynamak istiyorum diyorsan https://apps.facebook.com/tutkuokey linkine tıklayarak facebook üzerinden okey oyunu oyna bilirsiniz. İnsanlar canlı, üyelik siz, ve bilgisayarda bedava okey oynamak istiyor bizlerde sizlerin bu isteklerinize duyarsız kalmadık.

Okey oynamak isteyen çok ama bir türlü doğru adresi tutturamayan bir çok kullanıcı var :) O zaman doğru adres neresi diyoruz OKEYSELİ.COM Adresinden başkası değil diyoruz.

İlgili Kelimeler:

25 Mart 2014 tarihinde Genel kategorisinde Okeyseli.com tarafından yazıldı

YORUM ZAMANI

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • mihriye - 20:32

    tunay8 rumuzuyle sitenize oyuncu olarak giriyordum fakat salonunuza girişim yasaklanmış olduğundan hiç birşekilde giriş yapamıyorum lütfen nedenini vede siteye girişimi sağlamanızırica ediyorum

  • Ece - 18:22

    Okey oyunu kim oynamak istemez ki, yıllardır okeyseli adresinde okey oyunu oynarım. Okey oyunu oynamak istiyorum diyen arkadaşların hepsine tavsiye ederim.