Merhaba

HEMEN OKEY OYNAYIN!

Seviyeli ve kaliteli bir ortama sahip okey salonları.

Okey Oyunu Bir Fenomendir

Sevgili ziyaretçilerimiz , hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum . Dünya üzerinde var olan herşeyin bir fenomeni vardır . Kitapların , oyunların , filmlerin kısaca herşeyin bizi kendisine bağlayan cezbeden diğerlerinden farklı gözüken bir yanı olmuştur . Oyunlar arasında da özellikle ülkemizde okey oyunu bu konuda liderlik koltuğunu yıllardır kimseye kaptırmıyor . Spor kavramı dışındaki oyunlarda okey oyunu bizi kendisine öyle bağlamışki , onsuz bir eğlence olmuyor . Peki neden bu oyun , diğer oyunlar kötümü . Aslında her oyun eğlence amaçlıdır ama , bazı oyunlarda oynama kriterleri gereği çabuk soğuma ve uzaklaşma görülür . Heleki günümüzde internet ile oyun furyasına yetişmek pekte kolay değildir . Bir oyunu oynarsınız birkaç yıl sonra o oyun sizin için hatırlarınızda canlacak tatlı anılar bırakır ve zamanla kaybolur . Öyle oyunlar vardırki hayatınızın bir dönemine damga vurur , sizi bağımlı yapar ama bir süre sonra oda unutulur .

Okey oyununun diğerlerinden ayıran faktörlerin başında ücretsiz olması ve bağımlılık yapmaması geliyor . Bu nedenle bu oyun hiç eskimiyor ve insanların soğumasına gerekçeler sağlamıyor . Sürekli okey oynayan biri birkaç gün oynamazsa bunu dert etmez . Çünkü bu oyun sizi işinizden okulunuzdan yada sosyal hayatınızdan koparıp , kendisine mahkum etmez . Ne zaman oynamak isterseniz oynayıp canınız sıkıldığında bırakabiliyorsunuz . Bağımlılık yaratan diğer oyunlara girdiğinizde , yemeyi içmeyi bile bir yana bırakıp sadece oyuna konsantre olurdunuz . Ama okeyde durum farklıdır . İnternette sörf yaparken okey sitelerine girip , bir iki el oynayıp çıkarsınız . Ve bu durumdan hoşnut bir biçimde her gün okey oynayıp kendinizi kaptırmadan eğlenmenin var olduğunuda görmüş olursunuz .

Sevgili dostlar , kısaca anlatmak istediğim şudur . Okey oyunu sizi hayattan koparmadan , para harcatmadan , hırs ve nefret duyguları oluşturmadan eğlenmenizi sağlayan fenomendir . Ve okeyseli ile bu heyecanı , bu güzelliği bizimle yaşayarak güzel vakit geçireceğinizi umuyoruz . Hepinize saygılar .

okey

okey-oyna

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

*