Merhaba

HEMEN OKEY OYNAYIN!

Seviyeli ve kaliteli bir ortama sahip okey salonları.

Değerli kullanıcılarımız 2008 yılından bugüne sizlere ücretsiz “Okey Oyunu” hizmeti vermekte olan OkeySeli, gelişen ve değişen internet teknolojilerinin gerisinde kalmayarak sizleri bütün yeniliklerden faydalanmanız için çaba sarfetmiştir. OkeySeli ekibi “Okey oyunu” yanı sıra “Tavla Oyunu” ve “SeliFm” online radyomuz ile, değerli zamanınızı eğlenceli bir şekilde geçirmenizi sağlamıştır.

Kullanıcılarına sadece online bir oyun kullanıcısı gözüyle bakmayıp birebir destek ve birebir iletişim yollarıyla sitemizdeki eksikleri gözlemleyip düzenlemelere gitmiştir. Oyun salonlarımızdaki yönetim ve kullanıcı samimiyeti sonucunda ortaya çıkan dostluklar sanaldan reele taşınarak günlük hayatta yeni arkaşlıklara zemin hazırlamıştır.
iyi gününde ve kötü gününde daima kullanıcılarını unutmamış, önemli gün ve geceleri, vefat haberlerini, baş sağlığı dileklerini blog sayfamız üzerinden paylaşarak vefa borcunu yerine getirmiştir.

Seli Okey ; evet adından da anlaşıldığı gibi sadece oyunda “Okey Seli” değil, arkadaşlıkta, dostlukta, kardeşlikte ve ilgi alakada ustadır. OkeySeli ailesi sağlam temeller üzerine kurulmuştur. Dışardan gelen saldırılara, iftiralara ve çekememezliklere karşı en büyük kalkanımız kimseden menfi bir şey beklemememizdir. Tamamen karşılıksız gönüllü bir şekilde sitemize ve kullanıcılarına hizmet etmekteyiz. Sitemiz hakkında başlatılan karalama çalışmaları dik duruşumuz sayesinde boşa çıkmıştır. Yıllardan beri bize bu konuda güvendiğiniz için OkeySeli ailesi olarak sizlere teşekkürü bir borç biliriz.

“Bir Sevdadır OkeySeli” bu sloganla idda ediyoruzki bize yolu bir kere düşen sürekli gelmektedir. Derdinize derman, umutsuzluğunuza umut, çaresizliğinize çare oluyoruz. Bizleri tanımayan yada çekemeyen kişiler bu yazımızı okurken yüksekten uçtuğumuzu düşünebilirler fakat biz kendimizi övmüyoruz ve diyoruzki “Ayinesi İştir Kişinin” Bizi daha iyi tanımak isteyenler icraatlarımıza baksınlar.

Bizleri daha yakından tanımak için “Sorun, Araştırın, Referanslarımızı inceleyin” söylenenlere değil, görünenlere aldanın…

Yorum Yapın

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.