Merhaba

HEMEN OKEY OYNAYIN!

Seviyeli ve kaliteli bir ortama sahip okey salonları.

Okeyde Kazanmanın Püf Noktaları

Okey oyununun yegane hedefi kazanmaktır . Zaten bu oyunda beraberlik kavramı olmadığı için , ya kazanacaksınız ya da kaybedeceksiniz . Kimse kaybetmeyi istemez . Herkesin içinde kazanma hırsı vardır . Okey her ne kadar şans oyunu olsada zekayada ihtiyaç vardır . Çünkü elinizin durumuna göre , iyi yada kötü taş çekebilirsiniz . Ama bunları değerlendirmek sizin elinizde olan birşeydir . Peki kazanmak için neler yapılamlıdır . Şöyle sıralayabiliriz :

1-      Oyunu iyi takip etmelisiniz . Çıkan taşları olabildiğince hafızanıza işlemelisiniz .

2-      Size taş atan oyuncunun attığı taşlardan yola çıkarak , onun kurduğu perleri tahmin edebilirsiniz , ona göre oradan gelecek taşlara göre elinizi ayarlayabilirsiniz .

3-      Koltuğunuzda oturan oyunucun , sizden aldığı ve attığı taşlara bakarak , daha sonra atacağınız taşların hesabını yapabilirsiniz .

4-      Hangi taşların atıldığını takip ederek , elinizdeki perlerin durumunu gözden geçirerek , hangi taşları bekleyip hangilerini atacağınızı belirleyebilirsiniz .

5-      Mümkün mertebe elinize yaramayan taşları elinizden çıkarın .

6-      Oyun esnasında  olabildiğiniz kadar konuşkan olun . Bu diğer oyuncuların dikkatini dağıtarak , taşları takip etmelerini engeller .

Sevigili arkadaşlar , biz size kazanmanın yolları hakkında bazı tüyolar verdik . Gerisi sizin elinizde . Sadece biraz dikkat , birazda şans . Ama oyunda kazanırken uslubunuz güzel güzel olsunki  , karşınızdaki insanları kırmayın . İyi oyunlar iyi eğlenceler .

okey oyna

okey oyna

Yorum Yapın

  • Rıdvan CELEP

    Taş çağırmayı da ihmal etmemeli

  • Refik güldeste

    Okypulusta bence görevliler var sizin puanlarınızı bitirip size puan satmaya çalışıyorlar yani anlıyacagınız hile varr

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

*