Merhaba

HEMEN OKEY OYNAYIN!

Seviyeli ve kaliteli bir ortama sahip okey salonları.

Okeyseli ailesi olarak teşekkür ederiz.

Klasik olarak her gün akşam yada gündüzleri buluştuğumuz bir nokta oldu okeyseli.com da, Bir çok arkadaş edindik, Bir çok kötü ruhlu insan tanıdık. Bazı zaman oldu haksız yere salonlardan atıldınız. Ama yinede bizi asla yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederiz.  6 yıl önce okeyseli.com adresini kurduğumuz zaman yakın arkadaşlarımızla okey oynamak için açmıştık. Kısa sürede popüler olmamızın nedenlerinden bir tanesi de sitemize gelen tüm oyuncuları arkadaş olarak görmemizdir.  Bunu gören kullanıcılarımız her daim okeyseli.com adresine sahip çıktılar.

Bazı zaman aksadık bazı zaman yeni bir bebek gibi apaladık yürümeye çalıştık yürümemize engel olmaya çalışan bir çok rakip siteleri karşımıza çıktı. Ama biz bıkmadık çünkü arkamızda siz değerli kullanıcılarımız vardı daima sizlerden güç aldık. Uzun bir soluklu projemiz olan TUTKU hepiniz duydunuz ama bir türlü oyunu görme nasibiniz olmadı. Ama yakın zamanda tutku sizlere sunulacak daha kaliteli bir ortamda oyun arkadaşlarınızla okey oynayacaksınız.

Tutku.com açılınca okeyseli.com adresi kapanacak mı? Hayır okeyseli.com siz değerli kullanıcılarıyla daha kaliteli bir oyunla yayın hayatına devam edecek.  6 yılımızda sizlere bir çok süprizimizin olacağını söyleyebilirim.  Biz para kazanmak için bu yatırımları yapmıyoruz. Biz bir marka ve siz değerli kullanıcılarımızın eğleneceği bir site haline gelmeye çalışıyoruz.  Bildiğiniz gibi bir çok site admin,op satışı yaparak para kazanmaktadır. Okeyseli.com adresinde kesinlikle böyle bir uygulama yoktur. Zaten satış yapan sitelerde yetki başka amaçlar için kullanıldığını görüyoruz.

2014 yılı son çeyreğinde bildiğiniz gibi Tavla bölümü açıldı ve sizin desteklerinizle hızlı bir şekilde büyüyen bir salon haline geldi.

Okeyseli.com ailesi olarak hepinize teşekkür ederiz. Bol şanslar, İyi eğlenceler dileriz.

 

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

*