Merhaba

HEMEN OKEY OYNAYIN!

Seviyeli ve kaliteli bir ortama sahip okey salonları.

 

OkeySeli Aop’larının Uyması Gereken Kurallar:
1-) Aopların, Sitemize giriş yapan Tanıdıkları, Eş, Dost ve Lobiye Selam veren kullanıcılar hariç, diğer giriş yapan kullanıcıları karşılamanıza gerek yok. Bot misali her kullanıcıyı karşılama Hoşgeldin deme gibi bir göreviniz BULUNMAMAKTADIR.
2-) Aoplar kendi aralarında çıkan anlaşmazlıkları genelde tartışamaz, özelde halletmeye calışırlar. Sorun devam ederse Adminlere iletirler.
3-) Kullanıcılar Özelinize, A sahşını atın Özelde veya Masada küfür ediyor, Reklam atıyor gibi şikayetlerle geleceklerdir, Özeldeyse Engelemesini – Masadaysa, Masadan Çıkmasını veya Masa sahibiyse Masasından atmasını isteyin. Kesinlikle siteden atmayın. Gerçekten olayın ne olduğunu, doğru olup olmadığını bilemediğimiz için Adminlere iletmemizde fayda var.  OkeySeli Yönetimi olarak Bu konuyu ciddiye alıyoruz ve sürekli benzer şikayetlerle suçsuz Kullanıcıları Aoplara şikayet ederek, bütün Aop arkadaşları deniyoruz. Bu hatayı yapan arkadaşların yetkisi alınacaktır.
4-) Hiçbir Aop diğer bir Aopu şu hususda şikayet etmiyecektir. Örnek:  (Ben lobiyle ilgileniyorum, diğer op fazla ilgilenmiyor. Buna Adminler karar verir)
5-) Aoplarin kendi aralarinda yetki noktasinda birbirlerine hiç bir üstünlüğü olmadığından dolayı birbirlerinede yaptirim uygulama hakkına sahip degillerdir.
6-) Mazeretsiz 5 gün gelmeyen bir Aopun yetkisi habersiz silinecektir. (Paralı çalışanımız değilsiniz elbette, Fakat kafanıza göre takılacağınız bir mekanda değiliz, Giremeyeceğiniz zamanlarda Adminleri bilgilendirelim lütfen)
7-) Aop, hiç bir şekilde bir user ile tartışma ortamına girmeyecektir. Özellikle Lobide Kullanıcıları aşağılamak, rencide etmek yeni sorunları beraberinde getirmektedir. Aopun Lobide Kulanıcı ile girdiği tartışma ve atışmalardan dolayı sitemize musallat olan yüzlerce örnekler yaşanıyor. Bu tür sorunlara neden olan Aopların yetkisi silinecektir.
8-) Aop, salon’un genel asayişi ile sorumlu olup, tartışmalarda uzlaştırıcı rol alır ve taraf tutamaz. Lobide yazım kurallarına dikkat etmeli, Seviyeli konuşmalı, Ahlaki değerlere saygı duymalıdır. Kaba ve Argo  konuşmalarda bulunamaz.
9-) Sop, Aop, Vop statüsündeki bir kişi “Site Sahipleri” ve “Sunucu Adminleri” ne güvenerek kural dışı bir eylemde bulunursa yetkisinin alınamayacağına kanmasın. OkeySeli Salonlarında herşey şeffaftır kurallara uymayan “SİTE SAHİBİ” dahi olsa gereken cezai işlem uygulanacaktır.
10-) Aop, kendi başına kural koyamaz, kuralları degiştiremez. Aop olan herkes YUKARIDA yazılan bütün kuralları okuyup kabul etmiş sayılır.

KURALLARA UYULDUĞU SÜRECE KİMSE YÖNETİMLE KARŞI KARŞIYA GELMEYECEKTİR. KURALLARDAN ŞİKAYETÇİ OLAN KİŞİLER LÜTFEN GÖREVİNDEN AYRILSIN. AKSİ TAKDİRDE GÖZLEMLERİMİZE İSTİNADEN (sağda solda konuşmalarından dolayı) HABERSİZ SİLİNECEKLERDİR.
OkeySeli Yönetimi…

 

 

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

*