Okeyseli lider olma sebebleri

Teknolojinin hızlı bir şekilde yayılmasından sonra bizim gibi sadece masa üstü yada leptop gibi bilgisayarlardan girişi olan OKEY oyunların kullanıcı bulması zorlaştığını görüyoruz. Ama bu süreç de okeyseli.com adresinin etkilenmediğini görüyoruz bunların bir kaç nedenleri aşağıda belirttik sizlere.

  • Okeyseli.com Eski bir site olduğu için belirli bir kitle daima sitemizde okey oyunu oynamaktadır. Bedava reklam sürecimizde burada başlıyor :) Okey oyunu oynamak için arkadaşını o diğer arkadaşını çağırdığı için yeni okeyciler sitemizi öğrenmiş oluyor.
  • Sitemize bağlı olan şansfm.com sitesinin radyo anonslarında sürekli OKEYSELİ adresinin tekrar etmesinden dolayı, İnsanların aklında kalıçı ve marka edinmesi.
  • Diğer OKEY siteleri gibi ekstra kazanç için kullanıcılarımızdan ücret almıyoruz.

Yukarıda saydığımız faktörlerin yanında bir çok neden var ama bunları tek tek buraya yazmak istemedik.  Tabiki bu şekilde büyümemizi çekemeyen bir çok rakip siteleri de bulunmakta. Bu beceriksiz okey siteleri sahipleri ve arkadaşları sitemizde kız ismi alarak sizlerin özellerine şu Okey sitesine gelsene gibi abuk subuk reklamlar atmak da. Eğer bu gibi reklam atanlar olursa özellerinize bunu salon yetkililerine bildirmenizi rica ederiz.

Okeyseli.com Adresine ilerleyen zamanlarda Akıllı Telefonlarınızdan okey salonlarımıza giriş yapabileceksiniz.

İlgili Kelimeler:

01 Mayıs 2016 tarihinde Genel kategorisinde Okeyseli.com tarafından yazıldı

YORUM ZAMANI

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.