Merhaba

HEMEN OKEY OYNAYIN!

Seviyeli ve kaliteli bir ortama sahip okey salonları.

Bugünkü yazımızda kurallarımız hakkında notlar vereceğiz . İki başlık altında toplayarak konuya girelim .

SİTEYE KAYIT ESNASINDA UYULMASI GEREKEN KURALLAR VE ÖNERİLER :

  1. KULLANICI İSMİ : Sitemize kayıt yaptırırken alacağınız rumuz , herhangi bir din , ırk , mezhep , görüş ve gelenekleri rencide edecek tarzda olmamalıdır . Küfürlü ya da aşağılayıcı rumuzlar alınamaz . Ayrıca bilginiz olmadan aldığınız rumuz yönetici rumuzuyla çakışıyorsa , salon içerisinde sizden yeni rumuz almanız istenebilir .
  2. MAİL ADRESİ : Güncel olarak kullandığınız mail adresinizle kayıt yapmanızı öneririz . Zira ileride şifrenizi unutacak olursanız ya da buna benzer sorunlarda mail adresiniz ile yardım almanız gerekecektir .

SİTE İÇİ KURALLAR VE ÖNERİLER :

  1. Salonlarımıza ilk girişte lobide sohbet etmek için , site yönetiminin belirlediği bir puana erişmeniz gerekmektedir . Puan sınırı yönetim tarafından , koşullara göre değişiklik gösterir .
  2. Yönetim tarafından aksi bir karar alınmadıkça , lobide flot atmak yasaktır . Flot atanlar uyarı alır ve gerektiğinde salondan atılır .
  3. Sizi rahatsız edenleri özel mesajınızdan engelleyebilirsiniz . Rahatsızlık masanızda oluyorsa yöneticileri masaya çağırarak yardım isteyebilirsiniz . Unutmayın , haklı bile olsanız sizi rahatsız edene sizde benzer şekillerde karşılık verirseniz sizde ceza alabilirsiniz .
  4. Lobide sohbet ortamında hiç kimseye rencide edici söz sarf etmeyin . Ortamın gerilmesine sebep olanlar susturulur ya da salondan atılır .
  5. Salonlarımızda din ve devlet büyüklerine hakaret edilemez , siyaset yapılamaz . Unutmayın burası oyun ve eğlence yeridir .
  6. Salondaki yöneticilerin özel mesajları daima açıktır . Sorunlarınızı yöneticilere bildirmek istediğinizde yanıt alamıyorsanız , salona admin çağırarak şikayetinizi bildirebilirsiniz .

Kurallarımıza dikkat ettiyseniz , amacımız salonda düzeni korumak ve huzuru sağlamak içindir . Eleştiriye açığız . Bizi eleştirecekseniz site yöneticileri ile görüşüp tepkilerinizi yada görüşlerinizi bildirebilirsiniz . Bu gibi düşüncelerinizi lobide yazmayınız . Gerek salondaki yöneticilerimize yazarak , gerkse ana sayfamızdaki makalelerin altındaki yorum kısmına yazarak bize ulaşın . İyi günler , iyi eğlenceler .

 

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

*

Benzer yazılar

İki yada üç kişiyle okey oynamak İki yada üç kişiyle okey oynamak

İki yada üç kişilik okey nasıl oynanır Merhaba okeyseli.com Ailesi; OKEY sitemizin bildiğiniz gibi 2 yada 3 kişilik okey oyunu...

DEVAMI
Eşli okey Eşli okey

Bir çoğunuzun bildiği ama yeni başlayanların bilmediği bir yöndür eşli okey, Bana göre düz okeyden daha iyi eğlenceli bir...

DEVAMI
Okeyseli ailesi olarak teşekkür ederiz. Okeyseli ailesi olarak teşekkür ederiz.

Klasik olarak her gün akşam yada gündüzleri buluştuğumuz bir nokta oldu okeyseli.com da, Bir çok arkadaş edindik, Bir çok...

DEVAMI