Okeyseli site kuralları

Bugünkü yazımızda kurallarımız hakkında notlar vereceğiz . İki başlık altında toplayarak konuya girelim .

SİTEYE KAYIT ESNASINDA UYULMASI GEREKEN KURALLAR VE ÖNERİLER :

 1. KULLANICI İSMİ : Sitemize kayıt yaptırırken alacağınız rumuz , herhangi bir din , ırk , mezhep , görüş ve gelenekleri rencide edecek tarzda olmamalıdır . Küfürlü ya da aşağılayıcı rumuzlar alınamaz . Ayrıca bilginiz olmadan aldığınız rumuz yönetici rumuzuyla çakışıyorsa , salon içerisinde sizden yeni rumuz almanız istenebilir .
 2. MAİL ADRESİ : Güncel olarak kullandığınız mail adresinizle kayıt yapmanızı öneririz . Zira ileride şifrenizi unutacak olursanız ya da buna benzer sorunlarda mail adresiniz ile yardım almanız gerekecektir .

SİTE İÇİ KURALLAR VE ÖNERİLER :

 1. Salonlarımıza ilk girişte lobide sohbet etmek için , site yönetiminin belirlediği bir puana erişmeniz gerekmektedir . Puan sınırı yönetim tarafından , koşullara göre değişiklik gösterir .
 2. Yönetim tarafından aksi bir karar alınmadıkça , lobide flot atmak yasaktır . Flot atanlar uyarı alır ve gerektiğinde salondan atılır .
 3. Sizi rahatsız edenleri özel mesajınızdan engelleyebilirsiniz . Rahatsızlık masanızda oluyorsa yöneticileri masaya çağırarak yardım isteyebilirsiniz . Unutmayın , haklı bile olsanız sizi rahatsız edene sizde benzer şekillerde karşılık verirseniz sizde ceza alabilirsiniz .
 4. Lobide sohbet ortamında hiç kimseye rencide edici söz sarf etmeyin . Ortamın gerilmesine sebep olanlar susturulur ya da salondan atılır .
 5. Salonlarımızda din ve devlet büyüklerine hakaret edilemez , siyaset yapılamaz . Unutmayın burası oyun ve eğlence yeridir .
 6. Salondaki yöneticilerin özel mesajları daima açıktır . Sorunlarınızı yöneticilere bildirmek istediğinizde yanıt alamıyorsanız , salona admin çağırarak şikayetinizi bildirebilirsiniz .

Kurallarımıza dikkat ettiyseniz , amacımız salonda düzeni korumak ve huzuru sağlamak içindir . Eleştiriye açığız . Bizi eleştirecekseniz site yöneticileri ile görüşüp tepkilerinizi yada görüşlerinizi bildirebilirsiniz . Bu gibi düşüncelerinizi lobide yazmayınız . Gerek salondaki yöneticilerimize yazarak , gerkse ana sayfamızdaki makalelerin altındaki yorum kısmına yazarak bize ulaşın . İyi günler , iyi eğlenceler .

 

İlgili Kelimeler:

01 Ekim 2014 tarihinde Genel kategorisinde Okeyseli.com tarafından yazıldı

YORUM ZAMANI

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 • NihaT - 22:42

  sevdim güzelmiş :))