Merhaba

HEMEN OKEY OYNAYIN!

Seviyeli ve kaliteli bir ortama sahip okey salonları.

Okey Takımınız Yoksa Online Oynayın

Eskiden evlerde bir sürü okey takımları, tavlalar ve benzeri masa oyunları olurdu, fakat artık bunlara gerek yok. Okey oynamak isterseniz veya tavla oynamak isterseniz, tek yapmanız gereken, internete girmek. Her şey aslında bu kadar basit. İnternetiniz varsa ve telefon ya da bilgisayara sahipseniz, anında istediğiniz rakiplerle oyunlarınızı rahatlıkla oynayabilirsiniz. İnternette oynadığınız zaman, rakiplerinizi hem siz seçebilirsiniz veya direkt olarak sadece internet üzerinden bilgisayar ile oynayabilirsiniz. Elbette internet olduğu için bazı kurallar farklı olabilir, fakat yine de çok eğlencelidir. Birçok kişinin bugünlerde girdiği online okey oyunları, facebook üzerinden olmaktadır. Bu yüzden her şey çok basit.

İstediğiniz kadar girip oynayabilirsiniz, fakat ceza almamak için dikkat edin. Online okey oyunlarındaki amaç yapabildiğiniz kadar puan kazanmak, çünkü online okeyde paranız puanlarınızdır. Eğer hesabınızda hiç puan yoksa oynayamazsınız. Online olarak oynarken işin güzel tarafı ise her gün ise ödüller verilir ve bu ödüller doğrultusunda tekrar sisteme girip oynayabilecek bir duruma geliyorsunuz. Online okey oynamak mı daha iyi ya da masada oynamak mı diye soranlar için, aslında tamamen kişisel bir durum, çünkü kimileri masada oynamayı severken, kimileri ise bilgisayarda oynamasını seviyor. Okey her şekilde aslında eğlenceli bir oyundur. Bilgisayarda oynamanın avantajlarından bir tanesi, hesap yapmak zorunda kalmamanız.

Online okey oyunlarında bütün hesapları bilgisayar sizin için yaptığından, rahatlıkla oynayabiliyorsunuz. Hiçbir sorun olmuyor. Masada oynadığınız zaman, siz kendi hesabınızı yapmak zorunda kalıyorsunuz. Her ne şekilde oynarsanız oynayın, okey çok eğlencelidir ve vaktin nasıl geçtiğini bile anlayamıyorsunuz. Özellikle artık facebook okey oyunlarında o kadar çok oyuncular oluyor ki, dünyanın her yerinde rakiplere sahip olabiliyorsunuz. Online okey oynarken de aynı şekilde sohbete devam edebilirsiniz, sadece yanınıza kolanızı ve kekinizi alıp öyle oynamaya devam edebilirsiniz. İnternette birçok okey oynama siteleri bulunmaktadır. Hangisine girerseniz girin mutlaka girebileceğiniz bir masa olacaktır. Artık her yaştan herkes oynadığı için, karşınıza sizden daha yaşça küçük veya büyük biri bile çıkabilir.

Facebook hesabınız varsa hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Oyuna girdiğiniz zaman, eğer ilk defa giriyorsanız, sistem size yardımcı olacaktır ama eğer oynamayı biliyorsanız, tek yapmanız gereken direkt olarak girmek ve oynamaya başlamak. Oyun sırasında, aynı zamanda bonus paralarda kazanabiliyorsunuz. Farklı dakika aralıklarında, oynamaya devam ettiğiniz sürece, sistem size para ödülü veriyor. Kimileri online okey oynarken sadece ödülü almak için bile sisteme girebiliyor. Okey oyunu tamamen Türkiye’ye özgü bir oyundur, fakat teknoloji ve internet sayesinde artık dünyanın birçok yerinde okey oynamaya girenler oluyor. Öğrenmesi de çok zor bir oyun değil, bu yüzden anında kavrayıp oynamaya başlayabiliyorsunuz.

Online okey oynamak gerçekten artık dünyaca yaygınlaşmış bir internet oyunudur ve artık birçok kişinin çok fazla masada oynadığını bile göremiyorsunuz. Hatta öyle bir duruma geldi ki, internet üzerinden oynadığı için hesap bile yapamayanlar oluyor. Bu da çok normaldir, çünkü internetten oynadığı zaman hesapları bilgisayar yapıyor. Online olarak oynandığı zamanda da dört kişi ile oynamanız gerekiyor ve eğer oyuncu oyun bitmeden çıkarsa, ceza alıyor ve bunun üzerine bilgisayar oynamaya devam ediyor. Dolayısıyla oyunun yarım kalma gibi bir şansı yok. Her yaşta herkesin oynadığı online okey oyunlarına sizde girin, eğlenin ve boş vaktinizi geçirebilirsiniz. Eğlenceli bir oyun ve rakiplerinize karşı bile hırslı olabileceğiniz bir oyundur. Türkiye’ye ait bir oyun olsa bile, artık dünyanın her yerinde milyonlarca kişi oynuyor.

 

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

*