Get Adobe Flash player
 

Adana okey salonuna hoş geldiniz . adana okey salonlarında Adanalıların buluşup okey oynadıkları yerdir . Adana ilimizi şöyle kısaca coğrafi olarak tanıyalım.

Adana güzel yurdumuzun güneyinde Akdeniz bölgemizde yer alır . Adana ilimiz Türkiye de beşinci büyük şehridir . Türkiye’deki dördüncü büyük alan olup ülkenin önde gelen bir ticaret ve kültür merkezidir.

Bir roma efsanesi’ne göre Adana ismi kökenini ; Seyhan nehri yakınlarında bir yere gelip Adanayı kuran uran usun iki oğlu dan almaktadır . Adana , Akdeniz iklim özelliklerini taşır . Yazları sıcak ve kurak , kışları ılık ve yağışlıdır . Sizinde bildiğiniz gibi adana ilimiz meşhur adana kebabı şalgamı suyu ile meşhurdur . Adana altın koza film festivali ile , Türkiyenin en prestijli film ödüllerini veren festivaldir . Ayrıca Sabancı merkez camii , ortadoğunun en büyük camilerinden biri olup , tarihi eser olmasada bir çok turistin ilgisini çeken ve ziyaret edilen bir yerdir . Adana ili bölgenin en büyük ili olduğundan ve ülke ekonomisine katkılarından dolayı , sürekli ziyaret edilen bir ildir . Bunun neticesinde de şehirde birçok büyük otel bulmak mümkündür .

Sıcak memlektin sıcak kanlı insanları için açtığımız Adana okey salonu , sıcak sohbetlerin olduğu , eşsiz okey oyunu ile birlikte müziğin takviyesi ile tüm Adanalıları mest edecektir . Okey oynamak adanalılar için hiç bu kadar zevkli olmamıştı . Salonunuz size internet üzerinden oynanan okey oyununun en iyi vakit geçirme yöntemi olduğunu gösterecektir . Çukurovanın bereketli ve verimli toprakları nasıl ülke için hayati bir değer taşıyorsa , adana okey salonuda bu sektörde o kadar değerlidir ve yüzlerce misafiri ile büyümeye devam ediyor . Adanayı bir kaç cümle ile tanıtmak abes olur , siz en iyisi bu salon ile ilinizi az tanıyan insanlara daha doğru bilgiler ile tanıtın ve salonunuzuda bu şekilde ihya edin .

 

 

 

Copyright © 2014 - OkeySeli - Her Hakkı Saklıdır.