OYUN AÇILMIYORSA BURADAN JAVA YÜKLEYEBİLİRSİNİZ
 

 
Get Adobe Flash player
 

Türkiyenin en önemli şehirlerinden biri olan Antalyaya selamlar . O kadar önemli bir şehir ki , hangi özelliklerini yazsam bilemiyorum . Kısaca bir kaç cümleyle özetlemek istiyorum .

  1. 2010 yılında dünya genelinde en çok ziyaret edilen dördüncü şehirdir .
  2. İstanbul ile birlikte en çok turist çeken iki ilden biridir . aynı zamanda avrupanın en çok işlem gören havaalanlarından biride Antalya havaalanıdır .
  3. Birçok uluslararası festivale ev sahipliği yapıyor . Antalya altın portakal film festivali ile de , ülkemizde en büyük film festivallerinden birine sahip bir ildir .
  4. Her türden turizmin yoğunca yaşandığı bir şehirdir . Özellikle deniz ve kültür turizmi bu konuda önde . Ayrıca spor turizmi ile bir çok yerli ve yabancı spor kulüplerinin kamp alanı olarak ilgi çekiyor . Futbol , tenis ve golf sporları için uluslararası standartlara uygun tesisleri vardır .
  5. Bir çok yabancı şehir ile kardeş şehir olarak , ülkemizde bu konuda da öncülük yapıyor .
  6. Şelale ve mağaralarıyla turizmde önemli gezi alanlarına sahip .
  7. Tarım konusunda da turizmde olduğu kadar yetenekli bir şehirdir .
  8. Turizm kaynaklı olarak , dünyaca ünlü otellerin ve tatil köylerinin kurulduğu bir ildir .

Turistin olduğu yerde eğlence mekanlarıda olur . Bu mekanlar sadece reel olarak değil , online olarakta popüler olan mekanlardır . İşin içinde eğlence varsa tabiki bizde her zaman ordayız . Okeyseli sitemizin titizlikle kurduğu Antalya okey salonu , okey oyunu severler için seçkin bir platformdur . Yurtdışında yaşayan yurttaşlarımızında bizi tanımaları ve çevrelerine tavsiye etmeleri üzerine , bu alanda söz sahibi olmayı başardık . Antalya her mevsim turistler için değerlidir . Antalya okey salonumuzda sadece Antalyalılar için değil , orada tatile giden herkes için sohbet ve okey oyunu hizmeti sunarak , tatillerine katkı sağlar . Herkesin antalya okey salonuna göz atmalarını tavsiye ederim . İyi eğlenceler .

 

 

 

© 2011 OkeySeli – Bedava Okey Oyna, 101 okey ve Tavla - Biri okey mi dedi? Yüzlerce kişinin oynadığı okey oyununa sende katılarak hemen okey oyna. Bedava okey OkeySeli'nde oynanır. / Google Site Map

OkeySeli.Com Bedava Okey Oyna.