Get Adobe Flash player
 

Merhaba yeşil kent Bursa . Herkese hürmetlerimizi sunuyoruz . Online okey oyununa en çok giriş yapılan illerden olan bursa , sitemize gösterdikleri katkılarla bizi bahtiyar etmişlerdir . Günün her saatinde salonlarımızda bir çok Bursalıyla karşılamamız ve bunun neticesinde de saygılı yaklaşımlarını görmek bizi sevindirmiştir . Bizde bu değerli insanlara kendi şehirlerinin adıyla salon açarak onları onore etmek istedik . Bursa okey salonu , okeyseli sitemizin bünyesinde var olan 90 küsür salondan biridir . Diğer salonlarımızda olduğu gibi bu salonumuzda , sitemizin bütün aktivitelerini ücretsiz olarak sunmakta ve okeyseli sitemizin güvencesi altındadır . Eğlenmek için neden para vermeniz gerekiyor . İllaki her güzel şeyin bir bedelimi olmalı . İşte bu sorulanızın cevabını Bursa okey salonunda bulabilirsiniz .  Biz burada bu tür uygulamaları protesto ediyor ve herkesin ücretsiz olarak okey oynama hakkının olduğunu savunuyoruz . Ve bunun içinde bu gibi sitelerden geri kalmamak için , hatta onlardan daha iyi olabilmek için çok çalıştık . Çok şükür bunuda başardık .

Yeşilin en çok yakıştığı , Omanlının beylikten sıyrılıp devlet olduğu Bursa , yaşanılması en güzel olan illerimizin başında gelir . Osmanlı devletinin ilk başkenti olan bursa , aynı zamanda en büyük 4 . ilimiz olarakta büyüklüğünü tescil ediyor . Futbolda 4 büyüklerden sonra şampiyon olan tek takımda yine bursaspor . Bursa sadece tarihiyle değil , mutfağıylada ön plandadır . İskender kebabının vatanıdır , inegöl köftesiyle yine isim yapmıştır mutfağı . Bursalılar futbolada çok düşkündürler . Timsah yürüyüşü bursasporun simgesi haline gelmiştir .

Sevgili Bursalılar sizin için açılan ve sizin adınızla anılan bu salona sahip çıkacağınızdan kuşkumuz yok . Salonla ilgili sıkıntılarınızı ya da taleplerinizi yönetici arkadaşlarımıza bildirebilirsiniz . Görüşleriniz ve düşünceleriniz bizim için önemlidir . Hatalarımızı eksiklerimizi kusurlarımızı bize bildirinki bizde tedbirlerimizi alalım . Aynı şekilde olumlu yanlarımızıda söylerseniz buda bizi motive eder .

 

© 2011 OkeySeli – Bedava Okey Oyna, 101 okey ve Tavla - Biri okey mi dedi? Yüzlerce kişinin oynadığı okey oyununa sende katılarak hemen okey oyna. Bedava okey OkeySeli'nde oynanır. / Google Site Map

OkeySeli.Com Bedava Okey Oyna.