Merhaba

HEMEN OKEY OYNAYIN!

Seviyeli ve kaliteli bir ortama sahip okey salonları.


Tutku okey farkı

Okeyseli nin değerli üyeleri , hepinize selamlar saygılar . Bildiğiniz gibi ülkemizdeki bir çok okey oyunu altyapısı es okey sistemi ile oynanmaktadır . Ancak esokey günümüzde teknolojinin gerisinde kalmış ve müşterilerine yeteri desteği vermediği için , bir çok sitede okey oyununda sıkıntılar oluşmaya başlamıştır . Oyunlarda donmalar , kopmalar , masalarda ciddi sorunlar oluştu . Hal böyleyken biz bu duruma seyirci kalamadık ve yeni bir yazılım , yeni bir düzen ve sistemle size okey oyunu ruhunu yeniden yaşatmak için elimizi taşın altıma koyduk . Çok şükür sistemimiz hazır ve kullanıcılarımız giriş yapmaya başladılar . Peki neden es okeyden vazgeçiyoruz . Kısaca anlatalım .

Esokey müşteri desteği iyi çalışmıyor ve oyunlarda ciddi rahatsızlıklar baş gösteriyor . Tutku okey de böyle sorunlar yok . Çünkü bu yazılım tamamen bize bağlı ve destek her zaman sürecek .

Esokeyde şikayet prosedürü yok . Tutku okeyde kulanıcılar salon lobisi , özel mesaj yada masalardaki yazışmaları kaydederek hakjlarını savunabilecekler .

Esokeyde puan sistemi düzeni yok . Tutku okeyde oynayarak hakkettiğiniz puanlar kaybolmaz . Puanın değerli olması userler arasında tatlı bir rekabet oluşturacak ve herkes emeğinin karşılığını alacak .

Esokeyde yönetici olarak sadece oplar ile görüşebilirdiniz . Tutku okeyde site yönetimine dahi mesaj gönderebilirsiniz .

Esokeyde salon sorunlarını çözmek için sağlayıcı firmayı günlerce beklerdik . Ama tutku okey dediğimiz gibi yazılımı bize ait olduğu için , sıkıntıları hemen bertaraf edebileceğiz .

Esokey kalıplaşmış bir yazılıma sahipti ve yeniliklerden uzaktı . Tutku okey güncelliğini koruyarak , yeni yeni oyunlar hazırlamak ve değişik etkinlikler yapmak için çalışmalarına ara vermeden ilerliyor .

Sevgili dostlarımız bunlar bu iki yazılım arasındaki farklardan sadece birkaçı . Şimdi sizi tutku okeye bekliyoruz . Buyrun gelin ve yeni düzeni sizde test edin . Eksiklerimizi hatalımızı beklentilerinizi düşüncelerinizi bizimle paylaşın .

tutku2

 

 

Etiketler:

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

*

Benzer Salonlar

»TkOkeyOyna.Com
Hemen okey oyna tkOkeyOyna Oyna Okey TK Sanal Alem Burada TK Okey Oyna Salonları
»TkOkeyOyna Genel Salon
Hemen okey oyna www.tkokeyoyna.com | www.tkokeyoyna.com.tr | TK OKEY OYNA Sanal Alemin En Kaliteli...
»Okey Yazılım Oyna
Hemen okey oyna Okeyyazilim.Com Okey oyna Okey Salonlari Sanal Alemin En Kaliteli Okey Salonlari...
»Okey Salonları
Hemen okey oyna HemenOkey Oyna Okey Salonları Burda Sanal Alemde İlk Ve Son Okey...