Tutku okey farkı

Okeyseli nin değerli üyeleri , hepinize selamlar saygılar . Bildiğiniz gibi ülkemizdeki bir çok okey oyunu altyapısı es okey sistemi ile oynanmaktadır . Ancak esokey günümüzde teknolojinin gerisinde kalmış ve müşterilerine yeteri desteği vermediği için , bir çok sitede okey oyununda sıkıntılar oluşmaya başlamıştır . Oyunlarda donmalar , kopmalar , masalarda ciddi sorunlar oluştu . Hal böyleyken biz bu duruma seyirci kalamadık ve yeni bir yazılım , yeni bir düzen ve sistemle size okey oyunu ruhunu yeniden yaşatmak için elimizi taşın altıma koyduk . Çok şükür sistemimiz hazır ve kullanıcılarımız giriş yapmaya başladılar . Peki neden es okeyden vazgeçiyoruz . Kısaca anlatalım .

Esokey müşteri desteği iyi çalışmıyor ve oyunlarda ciddi rahatsızlıklar baş gösteriyor . Tutku okey de böyle sorunlar yok . Çünkü bu yazılım tamamen bize bağlı ve destek her zaman sürecek .

Esokeyde şikayet prosedürü yok . Tutku okeyde kulanıcılar salon lobisi , özel mesaj yada masalardaki yazışmaları kaydederek hakjlarını savunabilecekler .

Esokeyde puan sistemi düzeni yok . Tutku okeyde oynayarak hakkettiğiniz puanlar kaybolmaz . Puanın değerli olması userler arasında tatlı bir rekabet oluşturacak ve herkes emeğinin karşılığını alacak .

Esokeyde yönetici olarak sadece oplar ile görüşebilirdiniz . Tutku okeyde site yönetimine dahi mesaj gönderebilirsiniz .

Esokeyde salon sorunlarını çözmek için sağlayıcı firmayı günlerce beklerdik . Ama tutku okey dediğimiz gibi yazılımı bize ait olduğu için , sıkıntıları hemen bertaraf edebileceğiz .

Esokey kalıplaşmış bir yazılıma sahipti ve yeniliklerden uzaktı . Tutku okey güncelliğini koruyarak , yeni yeni oyunlar hazırlamak ve değişik etkinlikler yapmak için çalışmalarına ara vermeden ilerliyor .

Sevgili dostlarımız bunlar bu iki yazılım arasındaki farklardan sadece birkaçı . Şimdi sizi tutku okeye bekliyoruz . Buyrun gelin ve yeni düzeni sizde test edin . Eksiklerimizi hatalımızı beklentilerinizi düşüncelerinizi bizimle paylaşın .

tutku2

 

 

İlgili Kelimeler:

16 Nisan 2014 tarihinde Genel kategorisinde Okeyseli.com tarafından yazıldı

YORUM ZAMANI

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.